MANFORD
Vertikálníobráběcí centra

manford text2

Obráběcí centra Manford

Cesta k dokonalosti

Společnost Manford se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních CNC strojů. Kromě naší rozsáhlé řady modelů, jsme schopni navrhnout a vyrobit stroje dle požadavku zákazníka.

MANFORD MACHINERY CO.,LTD byla založena v roce 1987. Společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej přesných strojů, fréz a povrchových brusek a poskytuje vysoce kvalitní a výkonné produkty.

MANFORD MACHINERY CO.,LTD poskytuje nejen širokou škálu produktů, ale také klade za cíl uspokojit potřeby zákazníků. Naše výrobky jsou prodávány na všech kontinentech a zákazníci jsou z oboru letectví, dopravy, automobilového průmyslu, lékařství, High-tech elektroniky.

Společnost MANFORD je vlastníkem 3 továren v Tchaj-wanu a má pobočku v USA.

Centrála v Tchaj-wanu se zaměřuje na vývoj nových modelů strojů. Inženýři se účastní různých IS.

Vývoj těchto produktů je založen na vysoké přesnosti, rychlosti velkých strojů a jejich zjednodušené ovládání. (i-console – human machine interface).

Oddělení výzkumu a vývoje seznamuje s pokročilým designem produktů, ale také navrhuje stroje, dle speciálních potřeb zákazníka.

FILOZOFIE A CÍLE FIRMY MANFORD

Společnost získala ISO 9002 již v roce 1997 a ISO9001 v roce 2002, což demonstruje, že pro Manford je důležitá kvalita a stejně tak i odpovědnost za zachování životního prostředí v této krásné globální vesnici.

Produkty Manford jsou distribuovány do všech kontinentů světa. Společnost se v současné době zaměřuje na vývoj strojů, tak aby pokryly požadavky zákazníků.

Kromě toho využívá svoje prostředky, aby zvýšila povědomí o značce směrem k zákazníkům. Celosvětově vyhledává nové partnery a prohlubuje systém prodeje.


Manford – Obráběcí centra


04

KDE NÁS NAJDETE

Sídlo a veškeré naše zázemí se nachází na adrese Jiráskova 1284 ve Vsetíně. Pro přesnou polohu prosím využijte mapku vpravo.